
Автоматична кавомашина Saeco Royal (refurbished)
13 999 ₴
- В наличии
+380 (96) 183-33-70
0976013410
Менеджер- +380 (97) 362-66-74Менеджер кавомашинки
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Кавомашина ідеально підходить для використання в офісах і на малих підприємствах громадського харчування або ж кафе. Вона практична, легка в обслуговуванні і одночасно функціональна кавоварка, завдяки якій в простий спосіб Ви приготуєте різні кавові напої.
Новий тип «Cappuccinatore», дозволить Вам приготувати улюблені напої з вмістом молока:
Гаряче молоко;
Кава латте;
капучино;
Латте макиато.
Нова панель управління з цифровим дисплеєм допоможе контролювати:
Кількість спожитого кави;
Міцність напою;
Температуру напою;
Кількість виданих напоїв.
З цієї кавоваркою Ви приготуєте вишукане espresso, завдяки системі вступної заварки і функції підігріву чашок.
Кавомашина Saeco Royal містить вбудовану кавомолку, яка допоможе Вам відрегулювати ступінь помелу.
Ви можете бути впевнені, що кожен раз будете відчувати ідеальний смак досконалого кави.
Пристрій має великий резервуар для води і окремий контейнер для кави, два насоси і два нагрівача, тому вона завжди готова до роботи.
Машина містить програму самоочищення і усунення накипу, що значно полегшить Вашу роботу, і заощадить Ваш час.
Для консультації та купівлі кавомашини дзвоніть за телефоном 0973626674 - Давид
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saeco |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Давление помпы | 15 бар |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 2.2 л |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Б/У |
| Тип используемого кофе | Молотый, Зерна |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 336 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Дисплей | Да |
| Контейнер для отходов | Да |
| Объем контейнера для зерен | 350 г |
| Подсветка дисплея | Да |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Капуччинатор | Да |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Плита автоподогрева | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Подогрев чашек | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Регулировка жесткости воды | Да |
| Регулировка степени помола | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Способ приготовления капуччино | автоматический |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Функция автоотключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴





