Новинка місяця

Кофемашина PHILIPS Series 5400 EP5447/90 black NEW
19 990 ₴
- В наличии
+380 (96) 183-33-70
0976013410
Менеджер- +380 (97) 362-66-74Менеджер кавомашинки
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кофемашина PHILIPS Series 5400 EP5447/90 black NEW

12 видів смачних кавових напоїв зі свіжих зерен – іще легше
Систему обробки молока LatteGo можна промити неймовірно швидко*
- 12 видів напоїв
- Молочна система LatteGo
- Керамічні жорна: 12 налаштувань помелу
- Меню "My Coffee Choice" + 4 профілі користувачів
- Сенсорний дисплей




Кофемашина PHILIPS Series 5400 EP5447/90 йде повністю нова, але без заводської упаковки.
Для консультації та купівлі кавомашини дзвоніть за телефоном 0973626674 - Давид
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Объем | 1.8 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 372 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Глубина | 433 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 990 ₴







